Preporuka za xc/trail bike

kako stići od točke A do točke B i pritom se pošteno namučiti...

Re: Preporuka za xc/trail bike

PostPostao/la Raxik dana 03. 12. 2018. (22:54)

Da se nadovežem na ovo gore, jer mozda nekom pomogne...

Zainteresirao sam se za novog Slasha (u alu verziji na prvu) u Rog Jomi u Zadru, i pošto nisam bio siguran koliko će mi odgovarat 29 kola, a do sad sam vozio samo 26, spomenuo sam da zelim prvo probat bilo koji FS model s 29 kolima. Testni bike (Fuel EX7 29") su taman prodali koji dan prije, tako da su mi iz Slovenije povukli testni Slash 9,7 i dali mi ga 2-3 dana na besplatnu voznju (izdaju dokument koji potpises, u kojem stoji da test traje tih par dana, ili jedan dan, a bike se u slucaju kradje ili nepravilnog rukovanja mora platiti - pretpostavljam da je nepravilno rukovanje ono sto se moze desit, a da ne ulazi opcenito u garanciju). Dakle, testni modeli su tu da se testiraju, i posto sam samo u RJ kupovao, nisam imao pojma da se po drugim shoppovima naplacuju testiranja.

Ja JESAM bio ozbiljan kupac, ali ni u jednom trenutku nije bilo izvjesno da cu i kupit 29 kola. Na kraju zahvaljujuci upravo tom testu sam maznuo 9,7.
Raxik

Reputation point: 16

Re: Preporuka za xc/trail bike

PostPostao/la drznedaj dana 04. 12. 2018. (07:18)

Sisajed je napisao/la:Pa jesu. Ovo je model 2019. Samo što su alu 6.0 i 7.0 stigli par tjedana prije karbonaca. Na istoj stranici imaš i neuron 2018. za usporedbu.

Sad vidim da su ipak promjenili koji detalj. Ovaj spoj TT i ST. Shock isto izgleda kao da je sa vise stroke-a. Bome bus dosta cekao. Ja sam svoj spectral dobio za oko 2 mjeseca, premda je u pocetku pisalo duze vrijeme cekanja.
drznedaj

Reputation point: 13

Prethodna

Natrag na All Mountain & Cross Country

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.