Digitalac ili SLR

rasprave o (bike) fotografiji, foto tehnikama, foto opremi...

Re: Digitalac ili SLR

PostPostao/la gospodin zelenko dana 07. 09. 2014. (15:19)

Kak ispada kad je fotić u pokretu,znaš onaj žele efekt?
gospodin zelenko

Reputation point: 9

Re: Digitalac ili SLR

PostPostao/la rodjoo dana 07. 09. 2014. (15:28)

gospodin zelenko je napisao/la:
rodjoo je napisao/la:Ako te toliko zanima fotografija onda radije stisni jos neko vrijeme i ustedi para za DSLR..ovi superzoom kompakti samo izgledaju kao DSLR i eventualno daju trunku kvalitetniju sliku od ovih malih dzepnih fotoaparata, ali ako vec kupujes novi fotic radi kvalitetnije slike kupi si nesto posteno, kasnije nadokupis objektive koji ce ti trebati i miran si par godina sto se fotkanja tice. Ja sam godinama slikao mobitelom K800i sa modificiranim driverima za kameru i slike koje u toj kombinaciji daje su strava.. cesto sam bio u iskusenju pljunuti 1500-2000kn za neki superzoom, ali ipak sam na kraju ustedio i kupio DSLR... uzeo sam Nikon D3100..

Rodjoo aj daj malo dojmova kak si zadovoljan s tim fotićem,jesi snimo šta bajk vožnje(video)?
Kakav je osjećaj držat ga u ruci,sranjska plastika ili ipak onak malo kvalitetnija?

Feeling je odlican, prezadovoljan sam foticem.. u meduvremenu sam se zaposlio u foto studiju kao profesionalni fotograf i snimatelj tako da imam priliku raditi s vrhunskom opremom i mogu ti reci da se D3100 jako dobro drzi pogotovo s obzirom na cijenu ;)

Evo kako izgleda filmic (sniman je sa stativa, sa manualnim 35-200 objektivom)

rodjoo

Reputation point: 6

Prethodna

Natrag na Zamrznuti u vremenu

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.