GT Sensor/Santa Cruz

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: GT Sensor

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (11:07)

No i kada će slike? :mrgreen:

Bitno je da si zadovoljan. Nego kada budeš dolazio na Krk javi se ako si za društvo u vožnji ;)
SaleFFS

Reputation point: 1

PostPostao/la Notos dana 11. 02. 2019. (12:05)

Zapravo bi mi dobro došlo društvo za Krk jer kako mi se čini, ekipica koja ide samnom inače ne bi išla sad, a ova vožnja je dosta tehnički zahtjevna i nije baš pametno da idem sam ( u slučaju nekog pada).
Pivo je finije u društvu, a singlica zanimljvija. Bilo bi dobro da imaš fulku za ovo i dobru volju, a po potrebi možda i nošenje bicikla (znači i spremnost na pješačenje, ne samo vožnju).
Ovo je plan za voziti, đir oko Baške, to je vozila ekipa iz Team Rodea ovaj vikend pa sam vidio video i baš mi se svidjela ruta. oko 30 km sa 1000 m visinske.
Ako ti se sviđa ovo gore, onda se lako dogovorimo :)

slika

A slike će pasti kad bude neka zanimljiva vožnja ;)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

Reputation point: 2

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (12:17)

To si gledao pretpostavljam video od Edin-a?

Fulku nemam ali vozio sam po Krku dosta i ovo oko Baške tako da mi nije bed, jedino što na nekim
strmijim dijelovima sigurno neću moći gaziti kao ti ali ako ti to ne smeta ja sam svakako za.
Volje i kondicije imam i to mi je najmanji problem, najveći problem mi je što nisam neki tehničar :mrgreen:

Prošle godine sam odvozio 60 km na Krku, Čižići-Baška-Čižići na +40 :mrgreen: (Do Baške po vrhovima a nazad cesta)

https://www.youtube.com/watch?v=eLY30ROZnQU

Nakon toga sam i dosta upgrejdao bajk tako da nema brige.

A ovo za pad, gore sam ići po vrhovima je dosta opasno jer nema žive duše tako da ne idi sam nikako.
SaleFFS

PostPostao/la Notos dana 11. 02. 2019. (12:21)

SaleFFS je napisao/la:To si gledao pretpostavljam video od Edin-a?

Fulku nemam ali vozio sam po Krku dosta i ovo oko Baške tako da mi nije bed, jedino što na nekim
strmijim dijelovima sigurno neću moći gaziti kao ti ali ako ti to ne smeta ja sam za svakako.
Volje i kondicije imam i to mi je najmanji problem, najveći problem mi je što nisam neki tehničar :mrgreen:

Prošle godine sam odvozio 60 km na Krku, Čižići-Baška-Čižići na +40 :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=eLY30ROZnQU

Nakon toga sam i dosta upgrejdao bajk tako da nema brige.

Bitno je da znaš što te čeka, ostalo nije bed. Eto , onda se čujemo preko pm za ostale detalje kad budem išao na vožnju. Stavio je jedan član na grupu na facebooku video pa
sam ga tamo skužio.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (12:22)

A da Edin legenda. Slobodno se javi kada odlučiš ;)
SaleFFS

Re: GT Sensor/Santa Cruz

PostPostao/la Notos dana 17. 02. 2019. (16:10)

Predivan vikend i savršen dan za bicikliranje. Gore smo se penjali Kustošijanskim makadamom do Risnjaka, zatim na Grafičar, pa onda zagorskom stranom do skijaške staze .Na zagorskoj strani i dalje ima dosta snijega. Nakon toga spust kod Puntijarke dvadeseticom i šlag na kraju, Dotrščina. I onda na ulazu u Dotrščinu upoznajem Krešu. Krešo inače vozi bicikl, a ima konja i psa. Kako je baš htio voziti bicikl, a konja treba istrčavati, on zaveže konja za sebe i onda se vozi biciklom dok konj i pas trče za njim. Da mi je to netko rekao, ne bih mu vjerovao, srećom imao sam kameru sa sobom taj dan, tako da se možete sami uvjeriti kako to izgleda.

Santa Cruz se pokazao odličnom kupovinom i stvarno je stroj od bicikla. Baš je pravi all arounder, kako za gore, tako i za dolje, taman za mene jer ne uživam samo na spustevima već i u verglanju gore :). Jedino me brine 1x12 prijenos,čuo sam da je dosta osjetljiv, a ja nisam nešto sklon redovitom servisiranju i pranju lanca, isključivo gaženje i eventualno pranje na autopraonici, što i nije neka sreća :mrgreen:
Zadnja izmjena: Notos; 18. 02. 2019. (08:33); ukupno mijenjano 3 put/a.
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 17. 02. 2019. (17:12)

Odlična vožnja. A ovo za konja, samo sam čekao kada će on sa jedne a lik sa druge strane drveta :mrgreen:
SaleFFS

PostPostao/la adaksinjo dana 17. 02. 2019. (19:20)

znaci ovo je najbolji video ikad uploadan na ovom forumu :D
ChILd_ReBoRn je napisao/la:36/40 gear ratio je 1,00
adaksinjo

Reputation point: 94

PostPostao/la Kaki dana 17. 02. 2019. (19:30)

Vrh video !!! :D
slika
Always wear a helmet when riding.It will not make you deathproof,but will increase your chances to avoid serious injury if you crash (and you WILL crash).
Kaki

PostPostao/la SileTzar dana 17. 02. 2019. (22:50)

Show
SileTzar

Reputation point: 150

PostPostao/la Notos dana 18. 02. 2019. (08:38)

Hvala ekipa.
Al Krešo je stvarno nevjerojatan kako uspjeva manevrirati istovremeno biciklom i konjem. Sama pomisao da konj odluči stati iznenada ili malo skrenuti sa puta ili da ga nešto
uplaši, znači da odmah i njega nosi sa sobom . Na početku kad smo se krenuli spuštati Kasper (konj) je cijelo vrijeme pogledavao iza, nije baš navikao da se netko tako vozi iza njega, kasnije se prilagodio pa sam mu se mogao približiti.
Ali kaže Krešo da se Kasper hoće utrkivat ako skuži da netko ide brže od njega, tu je valjda sličan nama biciklistima :D.

Najbolje od svega je što Krešo ne ide nimalo sporo biciklom :D
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la zmijoljubac dana 18. 02. 2019. (09:26)

Tooo Ivek, sam deri :D
zmijoljubac

Reputation point: 83

PostPostao/la Notos dana 18. 02. 2019. (10:27)

zmijoljubac je napisao/la:Tooo Ivek, sam deri :D

:)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Turkehz dana 23. 02. 2019. (10:49)

Zato se uvijek skoro raspizdim prek konjskog dreka i rupa od kopita haha.

Lepa vožnja :D
slika
Turkehz

Reputation point: 22

PostPostao/la Notos dana 23. 02. 2019. (22:13)

Turkehz je napisao/la:Zato se uvijek skoro raspizdim prek konjskog dreka i rupa od kopita haha.

Lepa vožnja :D

Konjski drek je pjesma, on nekako ne prianja toliko dobro na gumu, pa se brzo i odljepi. Najgori su pseći, oni dugo ostanu pa se zna odlijepit sa gume nakon
par dana pa te strefi po faci :D
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la kaboom dana 24. 02. 2019. (16:03)

Pozdrav,
U postu iznad spominješ stazu grafičar-skijaška staza. Da li je riječ o stazi 41 koja izlazi na dno crvenog spusta? Uglavnom, nisam je još prošao pa me zanima da li je cijelim putem to široki šumski put i kakvom je to stanju/kakva podloga?

Tnx :)
kaboom

PostPostao/la dernek420 dana 24. 02. 2019. (16:09)

Nisam dugo bio. Staza je double track sa brdo bazena, skoro pa ravna do crvenog spusta.
People talk a lot of shit Without riding a lot of shit
dernek420

Reputation point: 5

PostPostao/la Notos dana 24. 02. 2019. (17:30)

kaboom je napisao/la:Pozdrav,
U postu iznad spominješ stazu grafičar-skijaška staza. Da li je riječ o stazi 41 koja izlazi na dno crvenog spusta? Uglavnom, nisam je još prošao pa me zanima da li je cijelim putem to široki šumski put i kakvom je to stanju/kakva podloga?

Tnx :)

Nije to staza 41, nego iznad nje paralelna sa njom (pišem za ovu što smo vozili u videu). Čini mi se da je to staza 40. To je makadam, koji je malo zarastao jer se ne vozi toliko često i izlazi na gornji dio crvenog spusta. Na taj makadam dođeš na način da odmah nakon Grafičara skreneš lijevo i obiđeš Tomislavac sa sjeverne strane. Kad smo vozili je tamo bio snijeg i po tragovima se vidi da smo jedini koji su to vozili u zadnje vrijeme jer su prije nas bili samo tragovi divljih životinja. Ovaj dio 41 stazu ne znam kakva je jer nisam nikad vozio, ali znam da se sa staze 40 dolje vidio nekakav makadam i jedna planinarska staza.
Uglavnom na ovom linku imaš za skinuti track kako smo išli :

http://cyclotrail.com/mtb-medvednica-ku ... dotrscina/
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PrethodnaSljedeća

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.