Specialized Stumpjumper comp

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: KTM 29er

PostPostao/la nenad_5 dana 28. 11. 2015. (14:46)

Evo da se i ja malo javim u temi, dvoumio sam se oko kupnje zadnjeg mjenjaca shadow+ bi nebi ali ipak je kupljen i odma montiran pa sutra proba
slika
I jedna slika KTM-a i zenine Bianchi
slika
i za Bianchi smo kupili par sitica KCNC gripove, crvene spacere , Truvativ sic stangu i Truvativ lulicu volana...
SPECIALIZED
nenad_5

Reputation point: 0

PostPostao/la nenad_5 dana 28. 08. 2017. (16:17)

Evo nakon 4 godine KTM-a odlucio sam se za malu promjenu kupljen je polovni Specialized Stumpjumper comp alu 29 19'
Montirane su Fulcrum felge i nove Maxxis gume tubeless a org felge neka budu u rezervi i jos par sitnica gripovi kraca lulica itd

Sent from my iPhone using Tapatalk
SPECIALIZED
nenad_5

PostPostao/la nenad_5 dana 28. 08. 2017. (16:21)

Evo nakon 4 godine KTM-a odlucio sam se za malu promjenu kupljen je polovni Specialized Stumpjumper comp alu 29 19'
Montirane su Fulcrum felge i nove Maxxis gume tubeless a org felge neka budu u rezervi i jos par sitnica gripovi kraca lulica... pa evo par slika

slikaslikaslikaslika
Planova nema previse vozit i to je to...
SPECIALIZED
nenad_5

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.