kojim forumasima mozemo vjerovat

Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante...
Pravila foruma
Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante... Opisite problem, detaljno. I PRISTOJNO!!!

kojim forumasima mozemo vjerovat

PostPostao/la Bencika dana 11. 12. 2008. (11:26)

evo ovako mislim da bi mogli napisat od kojih ste forumasa kupovali i kak je to teklo...dali mu trebalo vremena da posalje paket,kako je upakirao,dali je sve bilo kako je reko(mislim na ispravnost) itd.

evo neke od kojih sam kupovao za sad nisam imao losa iskustva tako da..evo ljudi kojima mozete vjerovat..

-castbreeder
-nido
-chufta
-pablo
-beatrice
-doubleclick
-skoc
-milky
-ro3y

vise se nemogu sjetit :mrgreen:
The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.
Bencika

Reputation point: 16

Re: kojim forumasima mozemo vjerovat

PostPostao/la Jaky_Mtb dana 11. 12. 2008. (11:48)

Ja sam se mjenjao ramu za ramu sa sandrom iz zadra, na forumu je sandro_zd (ako se ne varam) i sve je proslo kak smo se dogovorili...mjenjali smo rame preko busa...busevi su u isto vrijeme kretali iz zadra i iz zagreba...ja sam svoju ramu ostavio u busu, na vrecicu napisao njegov broj mobitela. Mogao me je prelako zeznut, tako da mi kaze da je poslao, a ubiti nije, ali on je bio fer i poslao je. Jos me je covjek nazvao i opisao bus, cak je i registraciju zapisao...svaka mu cast! Kad mu je dosla rama, odmah me je zvao i pitao dal je meni takoder dosla. Sve je bilo ok...Evo to je moje iskustvo, ako ce netko jos nesto kupovat ili mjenjat s njime, mogu mu reci da je Sandro vrlo odgovoran.
Jaky_Mtb

Reputation point: 0

PostPostao/la perodot dana 11. 12. 2008. (11:55)

-Castbreeder
-Gogzzz
-Bube
.....

ima ih jos ali zneznam imena. inace nikad nisam imao problema sa kupnjom na forumu. mozda neke sitnice ali to je bila uglavom nepaznjom nasih postanskih sluzbi pa sad kad znam kako se pakiraju paketi i tih problema vise nema. inace nekada na dropu se moglo prodat gotovo sve sto si imao doma dok je danas stanje potpuno drugacije. gotovo nemoguce je prodati neke stvari ali sada kako dolar raste i cijene djelova ce rast pa ce ljudima ipak biti jeftinije kupiti nesto na DB trznici. sretno svima s prodajom
perodot

Reputation point: 1

PostPostao/la JohnyZD dana 11. 12. 2008. (12:49)

evo nekih kojih se sijecam:

Posebno cu istaknuti ekipu iz siska, stvarno su fer nema sto!
-Sina, Crash, Ivancic (neznam koji mu je nick)
Dalje:
-Rideaddict, super lik, cuvao mi je vilju jer sam se prvi javio, prvi plan je propa ali smo se bez problema dogovorili za dalje!
-Bencika
-Robert
-Roman1, kad sam mu rekao da sa mjenjacem nesto nije u redu, odmah je rekao salji nazad, dobija novog! Na kraju se ispostavilo da je sve bilo u redu!

neznam dalje....napisati cu kasnije!
e da.. vecini sam uplacivao na ziro, takoda su me mogli samo tako zafrknuti ali eto...odgovorni ljudi! Zivili!
BK Macaklin
JohnyZD

PostPostao/la kookos dana 11. 12. 2008. (17:39)

Adriano iz Karlovca.
Stvarno je ok, poslao mi je trenažer, poštom da ga isprobam i vratim ako nije u redu. Stvarno sam se začudil da ima ljudi koji idu tak na povjerenje, jer čovjeka nikad prije nisam ni vidio ni čuo. Eto nije bilo nikakvih problema s njim
kookos

PostPostao/la dotivo dana 11. 12. 2008. (18:30)

Eto, imao sam par kupovina na forumu, i stvarno mogu pohvaliti sve. sa nikim nije bilo problema i sve je bilo uredu.
- daa - uzeo točak od njega, još sam ga lijepo zamolio ako može da mi pošalje zračnicu. Što je i učinio. Točak u prejebenom stanju.
- spenki
- Bencika
- Ro3y

To bi zasad bilo to....
:)
dotivo

Reputation point: 3

PostPostao/la milki dana 11. 12. 2008. (19:52)

-matica- dogovorili se, ja dosao, pogledao, dao na ruku dio novca i odnjeo ramu doma... vjerovao mi je i ostatak novca sam mu naravno i uplatio jer zelim biti pravedan i prema drugima...
-bencika- kupovao pogon, korman, mjenjao se za oprugwe i tak to... isto tak, nasao se s njim dao pare, preuzeo djelove...
-grbo- narucivao vilicu, lijepo me upitao da provjerim duzinu steerera, upozorio me na to da su semerinzi u banani... posten covjek...
ima jos 2 osobe kojima sam zaboravio ime :mrgreen:
milki

PostPostao/la sandro zd dana 11. 12. 2008. (20:17)

jaky mtb također išli smo na povjerenje i sve najbolje ;)
sandro zd

PostPostao/la DENI dana 11. 12. 2008. (22:37)

ja sam od ro3y uzo kacigu fullface za male pare.... to je ljudna
a i ostali dijelova sam se nakupovo od razni jixona.... nije me niko sjebo a i ja nisam.....
DENI

PostPostao/la Shpiro dana 12. 12. 2008. (09:39)

Svi sa kojima sam dogovarao prek pošte su pošteno odradili svoj dio posla i na tome im zahvaljujem.
Kolko se sjećam bili su to:
Robert (Jedrejčić)
Vinko
Deni
Necromaniac

i još neki čijih se nickova više ne sjećam. Sorry.
BK Kaloričan
Shpiro

Reputation point: 5

PostPostao/la evilZlayo dana 12. 12. 2008. (09:41)

tibs, slaven i roman1. od njih bi i žmirečki robu uzeo i znao da je sve ok.
Mr. Garrison, South Park je napisao/la:There are no stupid questions, just stupid people.
evilZlayo

Reputation point: 67

PostPostao/la dust7 dana 12. 12. 2008. (09:50)

Ja sam imao dosta losih i poprilicno dobrih iskustava.
Npr. neki od losih iskustava je da sam kupio jednom kocnicu avid juicy 5 novu skinutu s bajka od nekoga ko je ostavio kocnice u markpro.... (neki frend od nekoga u markop...) kocnice su radile mjesec dana onda je jedna pocela stekati, nista skinuo sam kocnice i zvao markopro.... ali vise niko nije znao cije su kocnice niti su znali ista o tome znaci p...... . Pa sam ja uspio prodati drugu kocnicu koja radi ali covjek me je zvao nakon mjesec dana da mu je pocela stekati nista nasli smo se i vratio sam mu novce ali manje zato sto je ogrebao kocnicu.
Najvise me jos zivciraju ljudi koji kazu da su djelovi novi novcati stari npr. 2 tjedna a kad dodjem djelovi su stari preko dvije godine, ja ih pitam sta je ovo
a oni kazu da su ih kupili prije 2 tjedna od nekog drugog naravno taj ih je imao kod sebe 2god. ( ok da su dijelovi stari i 2god. ali da su besprijekorno funkcionalni i da nisu ogrebani kad ih vec predstavljaju pod novima).
Sad bih napisao koji su to ljudi ali kakve koristi kad ih znam pod nikom a oni ga lako mogu zamijeniti.

Zato cu napisati nikove od ljudi koji su bili fer kad sam kupovao nesto od njih a to su:
Ghost - Kupio od njega hid. kocnice (nove, super cijena, isprobao sve super).
onda Madman -od njega sam kupio ramu i decko je dosao u Zg. iz Siska sto cijenim i sve je bilo ok.
onda jedan decko negdje iz slavonije koji mi je prodao vilicu (malo stariju ali je odrzavana ko nova i to mi se svidja) ali mu neznam nik.
onda Slaven - on je prodavao dijelove kakve je i naveo sto je korektno, dao slike na forum i kakvi su djelovi na slikama takvi su i u stvarnosti.

Htio bih dati jos savjet novim kupcima da uvijek traze slike dijelova koji se prodaju, ako neko kaze da ce ih poslati a ne posalje ih onda bolje ne kupovati od njega dijelove, onda se dogovoriti ako je moguce da se dijelovi pogledaju prije kupnje (kazem ako je moguce zbog razloga tog sto mozda taj netko nije u tvom mjestu, mada i tu kupnju bi bilo dobro izbjegavati).
Zadnja izmjena: dust7; 17. 12. 2008. (20:29); ukupno mijenjano 1 put/a.
dust7

PostPostao/la shark dana 12. 12. 2008. (10:48)

roman1
matrix
kula barad dur

to su ljudi s kojima sam poslovao i opet cu !
svaka im čast
"I've got a bike, You can ride it if you like, It's got a basket, A bell that rings, And things to make it look good"
shark

Reputation point: 13

PostPostao/la Žiža dana 12. 12. 2008. (11:36)

readdict- čovjek je crankbrothers 5050XX dao zabadava, radi jedne estetske greške. mislim ono..SVAKA ČAST!
Bencika- Sunrims MTX obruč iz ruke u ruku, kupovao bi isto od njega žmirečki jer znam da je dečko fer
eugen2111- kupio avid juicy 5, super kočnice i svaka čast dečku što mi je odgodio plaćanje na neko vrijem te sam mu ja kasnije na račun uplatio.
slika

milki je napisao/la:Žiža: Trebaš otić kod doktora! xD
milki: sta da mu kazem? e ja drkam ljevom a mis mrdam desnom
milki: zato ti je to tak
milki: dok čačkam po kompu..
milki: ..miš desnom kur@c lijevom
Žiža: ahaha
Žiža

PostPostao/la ReeD_22 dana 12. 12. 2008. (19:34)

jeff je posten =od njega uzeo par stvarcica..al znam tko nije(slatinabiker :evil: )
P:dirt/street bajk i Stinky Deluxe...prejeftino slika
ReeD_22

PostPostao/la Stardust dana 12. 12. 2008. (21:53)

Evo i ja pred negdje 2-3 mjeseca prvi put kupovao preko foruma ( Fox dhx 5.0 ) od Slavena i mogu rechi da sam se iznenadio. Kada je shock došao do mene nisam mogao vjerovati. Ne sjećam se koliko je rekao da je star, ali kad sam ga raspakirao izgledao je kao da nikada nije bio na bajku. Svaka čast, da bar ima što više poštenih ljudi. 8-)
Stardust

PostPostao/la laviper dana 13. 12. 2008. (15:42)

ev kad svi hvale, i ja bi pohvalio decka s nickom ShadoweR . Kupovao vilju od njega iz Dubrovnika slana, decko ju zapakovo da da je pala s 12. kata nebi joj nista bilo :) . Svaka mu cast :)
laviper

PostPostao/la space dana 13. 12. 2008. (23:41)

Pazinjan

Prvi puta, nasli se u Rovinju, on meni kotac, ja njemu novac

Drugi puta, isto se nasli u Rovinju, ja njemu ramu, on meni kocnicu i novac ako se ne varam

Treci put, opet u Rovinju, ja njemu bmx, on meni novac...

Odlican i posten lik.

Ahab

Postom meni poslane kurble, jeftino, onako kako je on rekao, sve super proslo.

Zahvaljujem i njemu.

ennio

Mislim da mu tako ide nick, lik poslao gumu, dosla onako kako je rekao

domi

Poslao gumu, dosla kada je i rekao, sve u redu.

stef

Volan, lula, pegovi, lanac, iz ruke u ruku, pre dobar i posten lik.

sleyd

Ima jos njih al nisu sa foruma, pa mi se ne da nabrajati
Zadnja izmjena: space; 07. 02. 2009. (21:10); ukupno mijenjano 1 put/a.
space

Sljedeća

Natrag na Komentari na trgovinu, trgovce i kupce.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.