Keindl Sport

Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante...
Pravila foruma
Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante... Opisite problem, detaljno. I PRISTOJNO!!!

Re: Keindl Sport

PostPostao/la IrwinF dana 06. 09. 2017. (19:03)

...sezona traje, gužve posvuda, odnese mi drugar Piketa na servis u KS (prvi servis radi produljenja garancije), za par dana gotovo i prije obećanog roka, momak mi opisao stanje vilice (detaljan pregled), ja presretan oni dalje delat. 5ica čista na brzini, trudu i ljubaznosti.
...the closer we can flirt with pain while avoiding it the more pleasure we’ll experience.
pinkbike neđe...
IrwinF

Reputation point: 13

PostPostao/la RiderOfTheStorm dana 06. 09. 2017. (20:18)

Moram pohvaliti Keindl.
Bez problema mi riješili reklamaciju za Guide RS kočnice (ručice se sporo vraćale, standardni problem na Guideicama jer im natekne onaj plunger od klipa) i zamjenili sa RSC ručicama tako da sam još dobio upgrade :D
RiderOfTheStorm

Reputation point: 10

PostPostao/la thezero dana 06. 09. 2017. (20:31)

Oni su sad glavni zastupnik za SRAM grupaciju kod nas?
Life is short, trails are even shorter.
thezero

Reputation point: 21

PostPostao/la RiderOfTheStorm dana 06. 09. 2017. (21:23)

Mislim da jesu.
RiderOfTheStorm

PostPostao/la ožujak dana 08. 09. 2017. (10:32)

RiderOfTheStorm je napisao/la:Mislim da jesu.

Ma da? Otkad to? Nisam znao...
ožujak

Reputation point: 0

PostPostao/la grma_boy dana 18. 07. 2018. (15:18)

J
Zadnja izmjena: grma_boy; 20. 08. 2018. (18:36); ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
grma_boy

Reputation point: 17

PostPostao/la dijagonala dana 19. 07. 2018. (07:10)

Sljedeći put kad šalješ nekog frenda tamo reci mu da napiše na papir šta treba i da se pravi gluhonijem... očito jedini recept za izbjegnut natezanje sa iskusnim djelatnicima.
nisam bob ali dylan
dijagonala

Reputation point: 21

PostPostao/la MARK0 dana 21. 07. 2018. (22:09)

grma_boy je napisao/la:Jedno od iskustva s keindl sportom.
Frendu sam prodao fox shock sa onim novijim bijelim bushinzima i trebao je nabavit distancere (puskice) za shock u dimenziji 40mm. Naravno, keindl je najblizi i poslao sam ga tam. Zove on mene za 30min i veli da prodavac kaze da je nemoguce da ide na foxa tolka dimenzija i uvjerava ga da to sigurno nece pasat. Velim ja njemu samo nek uzme tu dimenziju i da uopce ne prica s nekim ko nema veze s biciklima. Dalje ga je uvjeravao da su oni prosli tjedan stavljali bas tu dimenziju na fox shock i da nije odgovaralo. Naravno, zaposlenik nema pojma da puskice ne ovise o shocku nego o okviru. Ispitivao se za moje ime jer je on naravno u pravu. Nakon kaj su frendu skinuli shock i izmjerili 40mm se opet cudio da su downill biciklima promjenili duljinu. Tolko o tome.
Probleme s guide kocnicama da ne spominjem dok renica nije bilo. Cudili su se sto je to klip u rucici kocnice, da tak nesto ne postoji. Uzas :roll:

Ispravak netočnoga navoda.
Nije bio problem u širini distancera, nego u dimenziji eyelet bushinga na koji te puškice idu.
Nemoj omalovažavati nekoga kada ne znaš cijeli razgovor.

Tjedan dana ranije nam je došao lik sa fox shockom sličnog godišta i imao je 12 mm eyelete na shocku. RS koristi 12.7 mm. Distanceri koje imamo su za 12.7 mm eyelete.
Moja greška je što sam unaprijed pretpostavio da i njegov ima 12 mm rupe.
Skinuli smo shock sa bicikla kako bi izmjerili sve mjere jer 40 mm nije jedina mjera koja je relevatna u cijeloj priči i naručili mu odgovarajuće distancere.

Idući put ćemo sve mjeriti, koliko god blata skinuli usput s bicikla. ;)

dijagonala je napisao/la:Sljedeći put kad šalješ nekog frenda tamo reci mu da napiše na papir šta treba i da se pravi gluhonijem... očito jedini recept za izbjegnut natezanje sa iskusnim djelatnicima.

Ako je moguće neka točno napiše kaj mu treba, da lakše to odradimo. :D
Kada penjem, stenjem.
Kada se spuštam, guštam.
MARK0

Reputation point: 33

PostPostao/la Bagalood dana 27. 09. 2018. (06:59)

Zadnjih više puta sam nabavljao stvari u Keindl Sportu. Zadnji put sam došao kupiti headset i još neke stvari, da bi dečki ispali maksimalno susretljivi i pred kraj radnog vremena mi skratili steerer na mjeru i ugradili headset. Prodavači su se dosad svaki put pokazali u dobrom svjetlu. Kad ponekad nije upit bio najrazumljiviji nije im bio problem prodiskutirati i doći do rješenja. Znaju gdje je šta i uvijek su uslužni. Serviseri isto tako. Osim odlično obavljenog posla i činjenice da su mi uštedjeli i vremena i živaca, udijelili su nekoliko korisnih savjeta i dozu dobre zafrkancije.

P.S. Da i ja dadem jedan savjet serviseru - kad režeš steerer (bilo kakav) makni bicikl parkiran na način da mu je zadnji kotač ispod škripca, da se karbonska/metalna prašina ne lijepi za kazetu i ostatak pogonskog dijela.
"... Qui non deficere..."
Bagalood

Reputation point: 4

PostPostao/la noBru dana 02. 04. 2019. (21:29)

Nedavno naručio preko web shopa kratke hlačice u xxl veličini. Naravno da su mi bile velike te sam tražio da mi ih zamjene za drugi model u xl veličini, jerbo ovaj prvi model nisu imali xl. Cijena je bila ista pa su mi ih zamijenili. Poslali su mi totalno krive. Šaljem im mail sa slikama. Iduće jutro me zovu uz ispriku i odmah mi šalju tražene hlačice. Pogriješili su ali nisam zamjerio. Dečko se kulturno ispričao, jbg, dogodilo se..
Uglavnom, kupnja završena uspješno..
noBru

PostPostao/la Bencika dana 10. 02. 2020. (11:29)

Pozdrav,

posto su maknuli reviewove..tu cu ostaviti

Ugl. long story short.. dosao jesam nenajavljeno s upitom vezano za dropper koji mi zapinje za dole, ne gore (pod garancijom je jos)

Nema problema, uzeo, napisao nalog i pitam ja kad ce to..kaze pon- uto (nije uopce problem to bio sto bi bio par dana tamo aliii....)

... reko nece mi to odg jer planiram za vikend voziti tako da onda nista, eventualno da im donesem sutra pa ostavim dropper pa kad odradi da mi se posalju za OS.. i kaze lik od iza ajde sredim ti ja to sutra u 10h odmah, samo mi dostavi danas do kraja radnog vremena ili sutra prije 10h) i ok.. dostavio ja bike oko 18h taj dan.. i drugi dan ne zovu, nema ih..reko necu biti dosadan.. i dodem tamo u pola 14h sa upitom su sredili.. i lik iznenadeno "zvali te"..

i onda sam mu rekao da je kolega bio rekao da ce to srediti, lik ode iza i pita ekipu je tko radio..nitko nista.. i na kraju vrati bike i kaze "evo bike".. bez neke isprike

da su rekli, u guzvi smo i prihvate ono sto sam rekao da ostavim dropper u subotu i posalju mi u os.. ok nema problema, sva jasno s obzirom da sam samo banuo i pitao za servis..

al ovako moze moze, sredimo to do 10h i nista samo bacanje grba po radnji

:roll:
The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.
Bencika

Reputation point: 16

PostPostao/la MaddogHR dana 06. 04. 2020. (10:11)

Pohvala za ekipu s Keindla i s moje strane.

Prvi put sam kupovao bajk u Kendlu i moram reci - uistinu pozitivno iskustvo. Izbor je pao na Orbea Almu custom. Prije svega - decki su bili vrlo susretljivi, odgovarali na sva moja pitanja i dvojbe. Jedna od dvojbi je bila i velicina bajka - imali su slozeni samo L, no kako sam visok bili smo prilicno sigurni da trebam uzeti XL. Da bi to i potvrdili, decki su slozili drugi bajk XL velicine i zvali me drugi dan da i njega dodjem isprobati.

Proces narucivanja prva liga, skupa smo slozili konfiguraciju, procijenjeno vrijeme cekanja mjesec i pol. Bez obzira na svu ovu situaciju oko Covida, bajk je stigao za mjesec dana (kad je trgovina vec bila zatvorena), culi smo se telefonski, dogovorili se odmah oko izbora pedala (hvala na preporuci), ekipa je slozila i nastimala bajk i dostavila osobno na moju adresu.

Keep up the good work....vidimo se na redovnom servisu cim natucem nesto kilometara na bajku.
MaddogHR

Reputation point: 0

Prethodna

Natrag na Komentari na trgovinu, trgovce i kupce.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.