Pohvala Ciklo-centar

Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante...
Pravila foruma
Komentirajte poštene trgovce, kritizirajte neodgovorne, prijavite prevarante... Opisite problem, detaljno. I PRISTOJNO!!!

Re: Pohvala Ciklo-centar

PostPostao/la swbk dana 25. 07. 2019. (18:01)

Webshop im je proradio :)
https://www.ciklo-centar.hr/

Pozdrav!
swbk

Reputation point: 7

PostPostao/la drznedaj dana 26. 07. 2019. (12:11)

Djabe im taj novi web shop kad vjerojatno rade isto kao i prije. Zadnji put kada sam htio nešto kupiti preko weba ispalo je da sam morao čekati 4 dana da naprave predračun. Pa im još šalji potvrdu o uplati. Od trenutka kad poklikas sve na stranici pa dok ti pošalju treba 7 dana. Pa kak je naša HR dostava još 7 dana. Prije nešto stigne iz UK ili svabije.
Trgovina je ok i često sam uzimao kod njih zbog korektnih cijena. Ali ako trebaš nešto na brzinu onda su banana.
drznedaj

Reputation point: 13

PostPostao/la Ventoux dana 28. 07. 2019. (09:47)

swbk je napisao/la:Webshop im je proradio :)
https://www.ciklo-centar.hr/

Koliko ja vidim, nije. Ne možeš ništa staviti u košaricu. Zapravo, košarica ni ne postoji.
Izgleda da ću ipak naručivati sa r2. Do petka će sigurno doći, a cijena, i sa 10 eura poštarine, manje-više ista. Iako, mora se priznati, CC ima najbolje cijene u HR, barem od ovih većih šopova što zagledah.

EDIT: Ah, ipak postoji košarica, samo treba prvo dozvoliti da "kolači" naprave svoje :geek:
Ventoux

Reputation point: 0

PostPostao/la nvnsmc dana 28. 08. 2019. (15:07)

Pohvala za Ciklo Centar u smislu komunikacije i uslužnosti, sve informacije koje sam tražio su dobivene ultra brzo i jako ljubazno
nvnsmc

Reputation point: 11

Prethodna

Natrag na Komentari na trgovinu, trgovce i kupce.

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.