Zagrebačke biciklističke staze (fotke)

Re: Zagrebačke biciklističke staze (fotke)

PostPostao/la SAki dana 23. 04. 2011. (15:37)

uvijek treba težiti boljemu, ako se sami ne izborimo, nitko nam to neće stavit pod bor, ako je negdje i gore od ovoga ne znači da je ovo imalo dobro :?
SAki

Reputation point: -1

PostPostao/la JohnyZD dana 24. 04. 2011. (12:20)

Evo mali offtopic ali u istom stilu, ako se na ovakvim projektima ne pazi, za njih biciklisticke staze ni ne postoje! Nova brza cesta prema Viru
slika
slika
Btw, elektra ce pokupiti masnu lovu za micanje 3 dalekovoda!
BK Macaklin
JohnyZD

Reputation point: 1

PostPostao/la Aco5566 dana 24. 04. 2011. (16:03)

jaksicstjepan je napisao/la:uvijek treba težiti boljemu, ako se sami ne izborimo, nitko nam to neće stavit pod bor, ako je negdje i gore od ovoga ne znači da je ovo imalo dobro :?

Ne,nego to znaci da treba biti zadovoljan sa onime sto imas,neki gradovi niti nemaju biciklisticke staze pa se nitko ne buni.
Aco5566

Reputation point: 6

PostPostao/la Vuco dana 24. 04. 2011. (17:17)

Aco5566 je napisao/la:
jaksicstjepan je napisao/la:uvijek treba težiti boljemu, ako se sami ne izborimo, nitko nam to neće stavit pod bor, ako je negdje i gore od ovoga ne znači da je ovo imalo dobro :?

Ne,nego to znaci da treba biti zadovoljan sa onime sto imas,neki gradovi niti nemaju biciklisticke staze pa se nitko ne buni.

A koja ti korist od staze ako je ona napravljena tako da ti je opasnije na njoj nego van nje ?
Vuco

Reputation point: 82

PostPostao/la Aco5566 dana 24. 04. 2011. (19:16)

To sto si sada rekao je preuvelicavanje,tih par stupova i 2 autobusne stanice jesu promasaj onoga tko je to uredivao ali kao sto vec znamo nemoze nista biti idealno pa tako ni to.Ja bajk ako ga mislim odnest na servis (cca 2km) mogu jedino gurat ili stavit na auto ili riskirati da me auto skupi, moje misljenje je da mozete biti zadovoljni time sto imate jer nemaju svi gradovi biciklisticke staze.
Toliko od mene jer pricam o offtopic-u,isprike moderatorima.
Aco5566

PostPostao/la Vuco dana 24. 04. 2011. (23:46)

Aco5566 je napisao/la:To sto si sada rekao je preuvelicavanje,tih par stupova i 2 autobusne stanice jesu promasaj onoga tko je to uredivao ali kao sto vec znamo nemoze nista biti idealno pa tako ni to.Ja bajk ako ga mislim odnest na servis (cca 2km) mogu jedino gurat ili stavit na auto ili riskirati da me auto skupi, moje misljenje je da mozete biti zadovoljni time sto imate jer nemaju svi gradovi biciklisticke staze.
Toliko od mene jer pricam o offtopic-u,isprike moderatorima.

Ti stupovi nasred biciklističke staze su najmanji problem i više izazivaju smijeh nego probleme. Staze na zelenom valu i slične su one problematične jer tamo ljudi stradavaju. A problem je kad netko napravi stazu sa tvojom lovom i još to napravi ofrlje ili opasno po život.
No što se tiče ostaloga, slažemo se, samo ti želim reći da nije svejedno kako se staza napravi i da ak je staza nasred ceste da treba biti sretan - jer eto staze imamo :).
Vuco

Reputation point: 82

PostPostao/la Aco5566 dana 25. 04. 2011. (14:20)

Istina,zbog zelenih valova i lose organizacije prometnica se puni crna kronika.
Kako god da bilo,nadam se da cete uspjeti nesto srediti jer ako nedate glasa moze biti samo gore...
Aco5566

PostPostao/la nikolapavo dana 24. 06. 2011. (11:38)

http://www.thepetitionsite.com/1/infras ... icikliste/

Evo sta sam pronasao na netu... cini se da bi se moglo nesto isposlovat s tim biciklistickim stazama..
nikolapavo

Reputation point: 1

PostPostao/la Schmoo dana 17. 07. 2011. (07:06)

:shock: nasi vrli cuvari zakona i reda
jucer,16.7.,cca 19:50h, gunduliceva kod botanickog vrta.
oznacenih parkirnih mjesta ko u prici,a vidi njih...ostavili auto posred bic staze,blokirali oba smjera,a njima ni traga ni glasa.
ako netko zna koga na indexu,drugim portalima i novinama...slobodno proslijedite fotke...

slika
By schmoobla at 2011-07-16

slika
Pijte mlijeko,a ne naftu
Schmoo

Reputation point: 0

PostPostao/la SmrdljivoStopalo dana 08. 08. 2011. (02:17)

Ma bljuje mi se više od našeg prometa i cesta, ili gužve ili nemaš kuda i kako i po čemu ili kasnije pišaš krv od silnih rupa po cesti (Doživio osobno) i šta sad reči? Kakva nam je država u banani teško da če se išta poboljšatipo pitanju biciklista jer staze se rade samo da se zadovolje standardi ipropisi a ne da i budu funkcionalne ais druge strane kad budu pisali kazne i punili proračun na nama barem če imati opravdanje tipa "Nisi vozio po biciklističkoj stazi" bez obzira što se voziš po recimo Vrapču gdje nema milimetra biciklističkih staza a najbliža je u Prečkom pa ti ljepo plati kaznu što nisi od Vrapča do Prečkog nosio bicikl! U Hrvatskoj ima previše nelogičnih zakona i previše ljudi koji se bave samo projektima nakojima mogu zavaljati neku lovu čak i pod cijenu ljudskih života tako da pomirio sam se stim da treba biti sretan i ovako kako imamo i ako se držimo nekih pravila prometa s ostalim sudionicima i gunđalima nesuglasice riješiti odmah na mjestu a nepognuti glavu kao manje vrijedni kada majmun recimo parkira posred pločnika ili staze a mi bi trebali biciklom siči na kolnik u suprotnom traku na Ilici! Ne želim se uopče živcirati glede ove teme da bi ne iskoči žgaravica stoga zdravo ljudi!
Muka mi je više kaj moram bacit bicikl na cestu i vidjet dal će ga netko udarit da bi gamad stala i pustila me prek zebre. I tak svaki dan...
SmrdljivoStopalo

Reputation point: 17

PostPostao/la SmrdljivoStopalo dana 08. 08. 2011. (02:22)

Schmoo je napisao/la::shock: nasi vrli cuvari zakona i reda
jucer,16.7.,cca 19:50h, gunduliceva kod botanickog vrta.
oznacenih parkirnih mjesta ko u prici,a vidi njih...ostavili auto posred bic staze,blokirali oba smjera,a njima ni traga ni glasa.
ako netko zna koga na indexu,drugim portalima i novinama...slobodno proslijedite fotke...

slika

slika

Eeeeeeeeeeeeeee!!! Svaka ti dala majstore na slikama!!! 180 286 registracija su onaj debeli,debljii najdeblji vozili neku večer i srali biciklistu na Vrapču (Pogledaj link viewtopic.php?f=13&t=57886) tako da čini se da ih niti najmanje ne zanimaju biciklisti tj njihova prava a i mala napomena po ogovoru mi se činilo da su bili Bosanci ali oni najsiroviji tak oda sve skupa ne čudi (Isprika ostalim normalnim obsancima koji nisu platili svoj upad u policiju očito kao što rade što iz prve ruke znam)
Muka mi je više kaj moram bacit bicikl na cestu i vidjet dal će ga netko udarit da bi gamad stala i pustila me prek zebre. I tak svaki dan...
SmrdljivoStopalo

Reputation point: 17

PostPostao/la zmaj dana 25. 08. 2011. (18:59)

iz smjera remetinca prilaz rotoru, biciklistička staza prestaje i dalje je ZABRANJENO za bicikliste pa ako oćete poštovati zakon siđi i guraj ili idi na rotor s tri trake na kojem je svaki dan jedan sudar pa ko živ ko mrtav

slika
zmaj

Reputation point: 0

PostPostao/la kumski dana 25. 08. 2011. (19:09)

Potpuno suludo! U nastavku je staza ista takva i nakon prolaza ispod rotora, znači nakon sveukupno 200m ponovno počinje biciklistička staza :roll:
kumski

Reputation point: 9

PostPostao/la SileTzar dana 25. 08. 2011. (19:11)

Treba na tom mjestu napravit rampu pa jumpat do početka druge staze :shock:
SileTzar

Reputation point: 150

PostPostao/la 2 die 4 dana 26. 02. 2012. (14:41)

Neznam gdje da stavim pa sam odlučio ovdje!
Evo krenuo danas na vožnju i nisam daleko stigao!
Desilo mi se ovo!
https://picasaweb.google.com/1023778197 ... arpObject#

Kaj mislite, ima li smisla i koristi ikome se žaliti za ovo, i ako da, kome i na koji način?
Pozz.
Pravila foruma
Zvonimir1985 je napisao/la:Jbg, meni se dize na xtr, a slx mi je razmisljanje u ruznim stvarima za vrijeme seksa da ne bi doslo do preuranjene ejakulacije!

Emge je napisao/la:Nisam nista sporiji, jer tubeless ravnomjerno rasporedi ripne.
Emge je napisao/la:User formerly known as mgavrano
2 die 4

Reputation point: 21

PostPostao/la Flayer dana 26. 02. 2012. (15:11)

Žalit? U banana državi? Nebudi smiješan.

Uostalom, to je bilo pokraj biciklističke staze koliko vidim što znaći da ti nisi išao biciklističkom stazom što znaći da nisi poštovao pravila što znaći da nemaš zakonske osnove za žalbu. :mrgreen: :mrgreen:

I da imaš, niš nebi postigao :mrgreen: :mrgreen:

Pouka - gledaj kam voziš, a ne komade na pješačkom. :mrgreen:

P.S. Jbte, a jesi ju precviko :mrgreen:
If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer

Reputation point: 20

PostPostao/la ivke dana 01. 03. 2012. (16:42)

2 die 4, ako misliš bacit tu gumu, daš ju meni? :mrgreen: ...ako ju već nisi bacio!?
Mladić sa motorkom traži djevojku sa šumom ;)
ivke

Reputation point: 10

PostPostao/la danver dana 01. 03. 2012. (17:08)

Nemoj se žaliti, jer će te i tužiti da si ugrožavao sigurnost pješaka tumarajući biciklom izvan označenih 20cm širine biciklističke staze!
biciklo kao čista duša
danver

Reputation point: 15

PrethodnaSljedeća

Natrag na Commuting...

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.