Zagrebačke biciklističke staze (fotke)

Re: Zagrebačke biciklističke staze (fotke)

PostPostao/la Bero dana 17. 04. 2012. (21:54)

Imam jedno malo pitanje/pitanjce.

Ovo je sada sluzbeno biciklisticka staza?
Ako je, dali to znaci da ja sada slobodno mogu uzeti bike, zaletiti se u ogradu/rail, napraviti stetu na svom biciklu i tuziti grad zagreb za odstetu? (ista fora prolazi na autima!)
Ako je tako, sutra si idem po novog foxa tamo :mrgreen: samo da stavim svu potrebnu bizuteriju na bike.
we are not out here wearing spandex... we're freaking sendin it off huge cliffs
Bero

Reputation point: 46

PostPostao/la adaksinjo dana 17. 04. 2012. (22:09)

vrlo vjerojatno da sutra sa zorom, oko pola 11 dakle, tamo stize pero djetlic iz holdinga i fleksom reze taj rail :D

dakle bero kreni odmah, al prvo proslavi bayernovu pobjedu i pojedi kebab na gradski racun :D
ChILd_ReBoRn je napisao/la:36/40 gear ratio je 1,00
adaksinjo

Reputation point: 94

PostPostao/la danver dana 17. 04. 2012. (22:10)

Ne mozes, jer se ne vozi u smjeru ograde već suprotnom, that's the trick :)
biciklo kao čista duša
danver

Reputation point: 15

PostPostao/la ivke dana 18. 04. 2012. (10:52)

U najmanju ruku perverzno! :x Treba im yebat mater i tražit ostavke svih koji su odgovorni za ovo!!! Ako misle zakenjat grad žutom yebenom bojom neka se obrate DBu da im to napravi kvalitetno!?
Treba Britveca pozvat da "pokaže srednji prst" ovim idiJotima iz holdinga! :mrgreen: :geek: :mrgreen:
Mladić sa motorkom traži djevojku sa šumom ;)
ivke

Reputation point: 10

PostPostao/la ćuk dana 18. 04. 2012. (22:01)

OK, biciklističke staze u zagrebu više liče na cestoabojački projekt osnovnoškolaca iz Istočnog Timora kojima je tehnički omiljeni predmet...s time se valjda svi slažemo. Na dovoljno širokim stazama se uvijek moglo vozit, a na uskim nogostupima bliže centru je isti k...c, bio on crno-crvene ili samo crne boje. Ali...

Zašto te navrat-nanos ispisane crte imaju tendenciju ka lijevom kraju puta/ceste? Možda je zagrebački nadcestar rodom australac ili japanac pa mu tako došlo, al mislim da bi ga netko trebo upozorit da u našem kutu svijeta skoro sve države (pa tako i lijepa naša) orijentiraju promet ka desnom kraju. Nevjerojatno je da samo rijetko koja ide desnom stranom, većina ide lijevom. Nema šanse da ću ikad tako vozit! Logika kretanja svih, od pješaka do kamiona je kod nas usmjerena na desnu stranu, to nam je davno ušlo u naviku, pa je ovaj trend naših Nadcestara u najmanju ruku debilan i opasan.

Od svih zagrebačkih ciklomalerskih podviga, možda najdraži mi je onaj na mostu preko koje ide avenija v.holjevca. Po onoj "stazi" može vozit samo bolno zakleti štreber.
ćuk

Reputation point: 2

PostPostao/la ivke dana 19. 04. 2012. (12:40)

ćuk je napisao/la:Logika kretanja svih, od pješaka do kamiona je kod nas usmjerena na desnu stranu, to nam je davno ušlo u naviku, pa je ovaj trend naših Nadcestara u najmanju ruku debilan i opasan.
Potpis!

ćuk je napisao/la:Od svih zagrebačkih ciklomalerskih podviga, možda najdraži mi je onaj na mostu preko kojeg ide avenija v.holjevca. Po onoj "stazi" može vozit samo bolno zakleti štreber.
Jako često idem preko mosta slobode i ima ljudi koji ignoriraju tu nepismenost i voze desnom stranom ali ih jos uvijek ima koji voze "stazom". :roll:

Tek sad sam skužio da smo temu "bic. staze Zagreb FOTKE" zasuli hrpom nezadovoljnih komentara... :oops:
Mladić sa motorkom traži djevojku sa šumom ;)
ivke

Reputation point: 10

PostPostao/la zgoljavi dana 19. 04. 2012. (20:22)

slika

zamjenili ogradu maricom..
zgoljavi

Reputation point: 6

PostPostao/la gad dana 20. 04. 2012. (07:46)

hahahahha
stvarno se ne mogu prestat smijat ovom cirkusu

i bas me zanima koliko je nasih kuna oprano ovim crnim humorom?!
gad

Reputation point: 3

PostPostao/la MARK0 dana 20. 04. 2012. (09:10)

Samo čekam da nas ovo dočeka :lol:

slika
Kada penjem, stenjem.
Kada se spuštam, guštam.
MARK0

Reputation point: 33

PostPostao/la ćuk dana 20. 04. 2012. (10:46)

netrebamo ni spominjati koliko je ta staza kod SC-a briljantan potez. nisam ju još prošo, al ludo me zanima kako su je provukli kod godota i frizerske....da pogodim: tamo staza prestaje. taman posla! na tom dijelu uvijek vozim cestom, pogotovo ako je gust promet, kad sam brži od svih...evo plavim momcima pravde izlike da me ubuduće (probaju) kaznit. nema šanse da bi im stao. bila bi to borba do zadnje kapi znoja.
ćuk

PostPostao/la PIG dana 20. 04. 2012. (10:49)

slika

slika
Demon drugs, teenage sex!
PIG

Reputation point: 8

PostPostao/la Jazzman dana 20. 04. 2012. (10:57)

ćuk je napisao/la:al ludo me zanima kako su je provukli kod godota i frizerske....da pogodim: tamo staza prestaje.

Jep točno tako, kad ni nema mjesta od terasa.
Savska je sad baš lijepa šarena, ma divota. :lol:
Jazzman

Reputation point: 12

PostPostao/la ćuk dana 20. 04. 2012. (15:23)

a i onaj prolaz na vukovarskoj kraj fer-a, di je ulaz u menzu i ona birtija ispred...tamo mi je paranoja jer sam jednom skoro klinca pokupio, koji je istrčo van; iako sam polako išo.

p.s. ova je dobra:

slika
ćuk

PostPostao/la perica_mali dana 21. 04. 2012. (10:21)

perica_mali

Reputation point: 14

PostPostao/la PIG dana 25. 04. 2012. (15:14)

Demon drugs, teenage sex!
PIG

Reputation point: 8

PostPostao/la Mr_Chili dana 01. 05. 2012. (15:44)

Bio sam na izložbi od dotičnog gospodina neki dan. Isplati se pogledati, ali pošto se ulaz plaća 15 kn(a to je karta baš za tehnički muzej) onda preporučam da se i cijeli muzej malo razgleda. Fora su oni avionski motori :mrgreen:
Mr_Chili

Reputation point: 1

PostPostao/la z5imic dana 24. 06. 2012. (01:00)

Aco5566 je napisao/la:Istina,ista stvar i u Rijeci,sa maro sitim volanom nemoguca misija doc do centra grada a kamoli i proc centar grada.

O cemu ti?

Kao prvo sto vi ocekujete od Zagreba koji nema plansku gradnju? Da se rusaju procelja zgrada da se vama naprave staze?!!!! Grad radi najbolje sto moze da napravi mjesta tamo gdje ga nema kako se nikog ne dovede u neposrednu opasnost, a dogadja se upravo bas suprotno. Lijepo se iskipajte na cestu i vozite. Nas 10 mozemo, al vas 300 ne mozete. Nas 10 imamo ispravne bajkove sa svim zakonski mregulativama, vama il fali zvonce, il oci, il svjetla, il vam je jedan amortizer neispravan, il osovine krkaju... Mislim dajte se skulirajte vise.

Neki dan zena jedna se zali kako su je dva biciklista pokupila na biciklistickoj. Nitko se zeni nije sjetio postaviti pitanje nakon procitane price:"Zeno draga, vozite u gradu, pa gdje vam je zvonce? Kako je on mogao skuzit da je presao na suprotnu traku ako ne gleda ravno?!"

Drugo, ja sam iz Rijeke i seres do zla boga. Kao prvo vozi cestom a ne pjesackom stazom, i definitivno sam na strani policajaca u Rijeci kada kaznjavaju sve koji voze pjesackom stazom. Izvoli na cestu majstore. Baratas prometnim vozilom i imas cestu za kretanje. Centar grada prodjes u 5 minuta, bez problema, tu i tamo stanes na crveno i to je sve. Ja sam non stop na cesti, u svakom gradu. Nikakvih problema, samo za to treba ipak znat sva prometna pravila, oni koji imaju vozacku znaju ih, drugi bi se trebali potruditi nauciti ih.

Mal sam arogantan al ne mislim nista lose.
z5imic

Reputation point: -5

PostPostao/la syntax dana 24. 06. 2012. (02:27)

daj uključi zakmo malo.... a kaj kad s klincima ideš nekam u grad i dalje po cesti ?
...sve što je dobro je ili ilegalno ili nemoralno ili deblja......i kao mali sam progutao tavu, ko' ne vjeruje nek opipa dršku.....
syntax

Reputation point: 13

PrethodnaSljedeća

Natrag na Commuting...

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.