Sunn Charger S2

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: Sunn Charger S2

PostPostao/la Kaki dana 08. 03. 2018. (19:07)

apdjet sa gumama (odlučio sam se počastiti za dan žena :D :D )

Kolega Vezma je odradio centriranje kotača , a ja sam se kasnije zabavljao sa montažom nove trake i guma :)

slika slika slika
slika
Always wear a helmet when riding.It will not make you deathproof,but will increase your chances to avoid serious injury if you crash (and you WILL crash).
Kaki

Reputation point: 2

PostPostao/la Bencika dana 08. 03. 2018. (23:51)

a cijeliiii bike? :D
The definition of insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.
Bencika

Reputation point: 15

PostPostao/la Kaki dana 13. 03. 2018. (18:31)

Danas su došli zadnji dijelovi vezani uz shock...
Kompletno servisiran + promjenjeni eyeleti ,bushinzi,distance i stavljeni novi vijci od amortizera (dobar support taj SUNN ima :) )

slika slika slika slika slika

I mislim da je TO - TO , pa smo spremni za početak sezone :)
slika
Always wear a helmet when riding.It will not make you deathproof,but will increase your chances to avoid serious injury if you crash (and you WILL crash).
Kaki

PostPostao/la Kaki dana 21. 06. 2018. (15:03)

Nisam dugo ništ nasro , a vidim da ni slika više nema....

Uglavnom da malo skratim,

28/29.04. je vožena utrka u Orahovici ... Tjedan dana prije toga , zaradio sam napuknuće metatarzalne kosti u stopalu

slika

slika

Taman u tom vremenu je CRC imao super popuste na 5.10 impact high model,pa sam nekako odlučno uspio iskombinirati da patike dođu dan prije utrke.. Naravno,skinuta je imobilizacija i sve je bilo u relativno savršenom redu...

slika

Spremni odvest trening/utrku...
Usprkos svim mogućim odgovaranjima od toga, ja sam odlučio da ću pokušati odvest..ak bude bolilo,jbg.nećemo forsirat.

Uglavnom, trening je rezultirao frakturom palčane kosti , brojnim ogrebotinama i natuklinama...

slika slika

Sva sreća, pa je na biciklu stradao samo sic i vodilica lanca :)
slika
Kaki

PostPostao/la Kaki dana 21. 06. 2018. (15:06)

Morao bih pohvaliti 661 kacigu sa CRC-a na 50% popusta (cca.50€)

Odradila je svoj posao :

slika

slika

Trenutno sam u potrazi za nečim puno boljim,kvalitetnijim i nadam se jeftinim :D
slika
Kaki

PostPostao/la Kaki dana 21. 06. 2018. (15:09)

Što se bicikla tiće...

Osim spomenutog sica , koji je nastradao - odlučio sam ni manje/više ne riskirati , te kupiti ponovo isti .

Između ostalih stvari , stavljene su Guid RS kočnice ,te novi RS RC3+ ...

slika

slika
slika
Kaki

PostPostao/la ChILd_ReBoRn dana 21. 06. 2018. (21:49)

zar i ti sine brute.. ti si bio onaj kojeg su dan prije izvlacili HGSS-ovci? Cuo sam da smo ja, ti i jos dva trailera bili jedine "zrtve" papuka...
ChILd_ReBoRn

Reputation point: 25

PostPostao/la lilebmx dana 22. 06. 2018. (13:06)

nije njega HGSS izvlacio malo smo mu pomogli pa smo ga dalje gurnuli da se kotrlja. On se razbio za vrijeme Orahovica Bike Weekend mjesec prije Papuk Extreme Challenge-a
lilebmx

Reputation point: 5

PostPostao/la DoMo_SB dana 23. 06. 2018. (13:47)

Evo da vam bude lakse, niste jedini hahah. Ja sam prosle godine slomio podlakticu. Orahovica ne pita, samo te uzme [FACE WITH TEARS OF JOY]slika
Chameleon

''You don't need wings when you have BALLS!'' - Yoann Barelli
DoMo_SB

Reputation point: 16

PostPostao/la Kaki dana 29. 06. 2018. (10:38)

Od kako je NS Surge otišao za Zagreb grad , dočekali smo uskrsnuće CrMo HT-a :D

slika slika

Commencal Meta HT CrMo

Ima još nekih sitnica za promjeniti,ali bitno da ne moram onu krmu vozit svaki dan.
slika
Kaki

PostPostao/la Kaki dana 11. 08. 2018. (14:16)

Aj da okacimo dvije nove fotke :)

Charger
slika

Meta
slika
slika
Kaki

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.