GT Sensor/Santa Cruz

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: GT Sensor

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (11:07)

No i kada će slike? :mrgreen:

Bitno je da si zadovoljan. Nego kada budeš dolazio na Krk javi se ako si za društvo u vožnji ;)
SaleFFS

Reputation point: 1

PostPostao/la Notos dana 11. 02. 2019. (12:05)

Zapravo bi mi dobro došlo društvo za Krk jer kako mi se čini, ekipica koja ide samnom inače ne bi išla sad, a ova vožnja je dosta tehnički zahtjevna i nije baš pametno da idem sam ( u slučaju nekog pada).
Pivo je finije u društvu, a singlica zanimljvija. Bilo bi dobro da imaš fulku za ovo i dobru volju, a po potrebi možda i nošenje bicikla (znači i spremnost na pješačenje, ne samo vožnju).
Ovo je plan za voziti, đir oko Baške, to je vozila ekipa iz Team Rodea ovaj vikend pa sam vidio video i baš mi se svidjela ruta. oko 30 km sa 1000 m visinske.
Ako ti se sviđa ovo gore, onda se lako dogovorimo :)

slika

A slike će pasti kad bude neka zanimljiva vožnja ;)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (12:17)

To si gledao pretpostavljam video od Edin-a?

Fulku nemam ali vozio sam po Krku dosta i ovo oko Baške tako da mi nije bed, jedino što na nekim
strmijim dijelovima sigurno neću moći gaziti kao ti ali ako ti to ne smeta ja sam svakako za.
Volje i kondicije imam i to mi je najmanji problem, najveći problem mi je što nisam neki tehničar :mrgreen:

Prošle godine sam odvozio 60 km na Krku, Čižići-Baška-Čižići na +40 :mrgreen: (Do Baške po vrhovima a nazad cesta)

https://www.youtube.com/watch?v=eLY30ROZnQU

Nakon toga sam i dosta upgrejdao bajk tako da nema brige.

A ovo za pad, gore sam ići po vrhovima je dosta opasno jer nema žive duše tako da ne idi sam nikako.
SaleFFS

PostPostao/la Notos dana 11. 02. 2019. (12:21)

SaleFFS je napisao/la:To si gledao pretpostavljam video od Edin-a?

Fulku nemam ali vozio sam po Krku dosta i ovo oko Baške tako da mi nije bed, jedino što na nekim
strmijim dijelovima sigurno neću moći gaziti kao ti ali ako ti to ne smeta ja sam za svakako.
Volje i kondicije imam i to mi je najmanji problem, najveći problem mi je što nisam neki tehničar :mrgreen:

Prošle godine sam odvozio 60 km na Krku, Čižići-Baška-Čižići na +40 :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=eLY30ROZnQU

Nakon toga sam i dosta upgrejdao bajk tako da nema brige.

Bitno je da znaš što te čeka, ostalo nije bed. Eto , onda se čujemo preko pm za ostale detalje kad budem išao na vožnju. Stavio je jedan član na grupu na facebooku video pa
sam ga tamo skužio.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 02. 2019. (12:22)

A da Edin legenda. Slobodno se javi kada odlučiš ;)
SaleFFS

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.