GT Sensor/Santa Cruz

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: GT Sensor/Santa Cruz

PostPostao/la Notos dana 05. 10. 2019. (13:27)

Da budem iskren, uopće se ne sjećam koliko je trajao spust, malo smo stajali, pričali, zapalili koju na spustu i onda bi se strmoglavili pa opet odmarali. Ali
brzo smo se spustili jer je dosta brza staza. Krešo bi zavezao ljame za sebe pa se onda spuštao :D

Al po meni je bila bolja druga vožnja, malo je bila teža i baš onakva kakve volim. A kamene sekcije su bile baš dosta zahtjevne,mislim da je i vodič bio iznenađen
što sam ih odvozio, nije on još vidio našeg krša na kojem sam trenirao :):

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

Reputation point: 2

PostPostao/la Notos dana 14. 10. 2019. (08:32)

Jedna kratka bike&hike vožnjica na jednom brdu blizu Ploča (Rujnica, 735 metara). Na kraju je vožnja završila sa drugim bušenjem gume nakon kojeg nisam imao izbora nego najbolji dio spusta odpješačiti
jer sam potrošio sve zračnice. Prvi put sam je posjetio krajem 2017.-te, sa Ivom i Đanijem (frendovi iz Mostara) i vrlo vjerojatno da je tad Rujnica po prvi put vidjela bicikle.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 26. 10. 2019. (21:52)

Vožnja sa Ćićarije iz šestog mjeseca. Taman dva dana nakon što smo vozili Stol. Uspon je većinom bio asfalt, a na spustu je bilo svega. Od makadama i zaraslih puteva do
svakakvih singlica. U nekim trenutcima smo se dosta gubili tražeći stazu, ali smo uspjeli izbjeći kišu dva puta. Kad smo došli autom u Buzet je pao pljusak, baš kad smo izašli iz auta da krenemo pedalat. Vratili smo se
u sigurnost auta i par minuta čekali da stane. Kad smo završili sa vožnjom, također je pala kiša, al smo imali sreće jer smo tad već ispijali pivo i jeli pizzu.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 10. 11. 2019. (23:31)

Dugo vremena sam htio voziti Golicu i napokon sam otišao tamo krajem šestog mjeseca. Savršen dan i savršena vožnja sa odličnim pogledima i dugim singlicama.
Cjelokupni dojam je malo pokvario pad na jednom djelu koji sam forsirao iako realno nije trebalo voziti, pogotovo na ovakvim vožnjama gdje pad može
prouzrokovati dosta popratnih gluposti i lomova. Srećom se samo potrgao gimbal (pukao šaraf koji drži nosač kamere) tako da sam malo snimo Gojsija dok se on
spuštao....

Ostale inf. o ruti na:

http://cyclotrail.com/golica-hrusica-peak/
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 25. 11. 2019. (14:41)

Iako dropbike vidno "odumire" bez obzira stavljam video sa vikend vožnje po lokalnim stazama Medvednice. Gornji dio Muco, pa onda Hpd i spajanje na Enduro stazu.
Nisam često vozio ovu stazu, možda 2-3 puta, ali je jako zanimljiva i odlična kombinacija.
Nije mi bio dan za voziti, dvije puknute gume, loša ulaženja u zavoje, upadanje blata u oko i onda uvlačenje nesigurnosti i nestanak opuštenosti.

Najbitnije da je prošlo bez padova.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 10. 12. 2019. (09:03)

Evo jedna kompilacija vožnji unazad godinu dana. Skupilo se svega, a postavio sam si visoko ljestvicu za slijedeću sezonu.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 12. 2019. (10:04)

Odlične vožnje!! Samo stavljaj snimke, gušt ih je gledati. Mogao bi složiti i neku kompilaciju padova :mrgreen: :mrgreen:
SaleFFS

Reputation point: 3

PostPostao/la Notos dana 16. 12. 2019. (09:44)

Bilo bi fora složiti kompilaciju padova, mada padovi snimani iz prvog lica su nezanimljivi. Imao sam dva ozbilnjija pada, a za njih ne bi volio da ih cura vidi da se ne brine, bolje ne dirati lava dok spava :D.
Srećom, nije bilo nikakvih ozbiljniji ozljeda u padovima tako da sam zadovoljan što se toga tiče :)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 06. 01. 2020. (21:30)

Evo jedan video sa Papuka i vožnja sa ekipom iz Weekend Warriorsa. #prosto# staze i odlična ekipa. Čim uhvatim priliku, opet ode u Orahovicu.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 14. 01. 2020. (17:18)

Jedan mali lokalni bajk parkić na brdašcu blizu Gorizie, blizu granice Slovenije i Italije. Vozili smo se na 3 kratke staze. Uspon traje nekih 15-20 min, a spust 3-6 minuta.
Za 5 spusteva se nabere jedno 18 km i 850 visinske. Staze nisu neki spektakl da bi se isplatilo posebno dolaziti iz Hrvatske, ali vrijedi posjetiti ako ste negdje u blizini i
ako imaš viška energija koje treba izbaciti. Nama se malo pedalalo nakon shuttlanja po Ajdovščini i bilo je baš zabavno.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 24. 01. 2020. (09:35)

Vikend shuttlanje u Ajdovščini. Flow staze i hvatanje slovenaca ispred nas.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Nik dana 24. 01. 2020. (11:33)

Bas lijepa staza, isplati se navratiti ;)
Nik

Reputation point: 23

PostPostao/la Notos dana 24. 01. 2020. (11:42)

Nik je napisao/la:Bas lijepa staza, isplati se navratiti ;)

Je, mada mi se čini da nema baš pravih uspona do nje, isključivo asfalt.
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 29. 01. 2020. (09:37)

Još malo Ajdovščine. Imali smo samo jedan run na svakoj stazi jer smo bili u stisci sa vremenom, tako da bi ovo
trebalo još koji put ponoviti da se utvrdi znanje. Vožnje u suton su stvarno najbolji fotošop :)

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 05. 02. 2020. (09:16)

Jedan video sa Svete Gore. Odlična staza sa jako dobrim detaljima. Trejlbilderi su ovdje stvarno odradili junački posao. Imao sam
nesreću da sam pao na prvom spustu, i to kad smo vozili polakše jer smo radili inspekciju staze. (Nisam imao kameru na sebi, da
sam imao, vjerojatno je ne bi ni bilo jer sam baš pao na taj dio gdje je chestmount. U bentu mi se odvalio kamen sa prednjeg točka i to je bio instant pad :D.
Kasnije, kad smo došli u Ajdovščinu, sam skužio da sam cijelo vrijeme vozio sa lockanim shockom, Fail za failom :mrgreen: ).
Unatoč svemu, odlična staza, ako netko bude u blizini, svakako preporučam.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 18. 02. 2020. (08:51)

Jedna jesenska vožnja prošle godine. Odličan dan i dobra zezancija. Super je odvrtiti Samoborsko gorje, čak i vikendom nije prevelika gužva, a svako malo se otvore
dobri pogledi.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la vegan313 dana 19. 02. 2020. (17:23)

Kul ruta. Vec duze planiram od Japetica do Ostrca, al nikak da se ostvari. Sad sam skuzio da smo se sreli 2018,na Ostrcu, i snimio si frenda i mene :mrgreen: Pitao si nas za put preko hrbta, mi kao nemoj tamo zajebano je. Ti kazes nes kao ma da da nije problem,i odes preko hrbta. Mi se pogledali kao koji je ovaj ludjak :mrgreen:
vegan313

Reputation point: 0

PostPostao/la Notos dana 20. 02. 2020. (13:19)

Sjećam se vas dvojice. Taj dan sam se baš navozao. Znam da je bila solo vožnja po sunčanom danu i nisam vidio nešto puno biciklista. Možda sveukupno trojicu (uključujući vas dvoje).
A ovaj put sam našao još trojicu luđaka da mi se pridruže :mrgreen:
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PrethodnaSljedeća

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.