Koji nosač za bicikl?

Razglabanja o gorenavedenim predmetima

Koji nosač za bicikl?

PostPostao/la uhhuhthatsright dana 18. 01. 2020. (17:47)

Pozdrav. Htio bih kupiti Thule 9103, klasika, kaci se na 5-a vrata, tj gepek. Citao malo po inozemnim forumima, navodno je u nekim drzavama zabranjen jer malo zaklanja tablicu i zadnja svijetla. Tj u slucaju nezgode, osiguranje zna napravitiproblem. Zna neko kako je to kod nas regulirano? Hvala
uhhuhthatsright

Reputation point: 0

Re: Koji nosač za bicikl?

PostPostao/la ChILd_ReBoRn dana 18. 01. 2020. (20:23)

regulirano je tako da ne smijes imati skrivene ni tablice ni straznja svjetla. AKo iams nosac na kuku kao ja, treba tablicu seliti na njega. Iako prema kolegi policajcu ciji sam bicikl jednom vozio, rekao je da je to sve glupo, jer nosac ne smije imati tablicu na sebi jer on nije ni prikljucno vozilo ni dio auta, tako da ja tablicu ne diram, samo ustekam kabel za svjetla. Preko granice, navodno rigoroznije kontroliraju to sve
ChILd_ReBoRn

Reputation point: 27

Re: Koji nosač za bicikl?

PostPostao/la Kaki dana 19. 01. 2020. (08:49)

ChILd_ReBoRn je napisao/la:regulirano je tako da ne smijes imati skrivene ni tablice ni straznja svjetla. AKo iams nosac na kuku kao ja, treba tablicu seliti na njega. Iako prema kolegi policajcu ciji sam bicikl jednom vozio, rekao je da je to sve glupo, jer nosac ne smije imati tablicu na sebi jer on nije ni prikljucno vozilo ni dio auta, tako da ja tablicu ne diram, samo ustekam kabel za svjetla. Preko granice, navodno rigoroznije kontroliraju to sve

Tako je regulirano u idiotskim zemljama poput nase, dok u Austriji 99% vozila ima nosac na kuki i posebnu (sad bih lagao) crvenu ili zelenu tablicu od nosaca.
Taj nosac na kuku je nesto naj bolje sto mozes kupiti.
slika
Always wear a helmet when riding.It will not make you deathproof,but will increase your chances to avoid serious injury if you crash (and you WILL crash).
Kaki

Reputation point: 2

Natrag na Bicikli, dijelovi i oprema

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.