GT Sensor/Santa Cruz

pravite se važni svojim bajkom, komentirajte i budite komentirani...
Pravila foruma
U ovom dijelu foruma možete otvoriti temu u kojoj ćete pokazati svoj vozni park (pritom se misli isključivo na bicikle). Uzmite u obzir da će ta tema biti Vaša privatna virtualna garaža, pa se stoga prezentirajte što ozbiljnije. Bilo bi poželjno da u naslovu teme napišete o kojem se biciklu radi. Najveće dozvoljene dimenzije slika su 800x600 (ili 600x800, ovisno o orijentaciji). Ako se ne budete pridržavali toga, znate što slijedi...

Re: GT Sensor/Santa Cruz

PostPostao/la SaleFFS dana 20. 02. 2020. (14:01)

Kada ćeš u RI da odvozimo mudnu dol skupa? :mrgreen:
SaleFFS

Reputation point: 3

PostPostao/la Notos dana 21. 02. 2020. (00:06)

Nemam pojma, nadam se uskoro. ;)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

Reputation point: 2

PostPostao/la Notos dana 03. 03. 2020. (17:54)

Shuttle day - Grožnjan

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 10. 03. 2020. (21:40)

Salee. sorry što nisam zvao na vožnju, do subote navečer ni ja nisam bio siguran da idem jer sam se u petak uneredio, a sve je bilo nekako nategnuto sa organizacijom.
Još najgore od svega što ti sa videom dodatno "vadim mast". :mrgreen:

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la SaleFFS dana 11. 03. 2020. (06:57)

Ma ne sekiraj se, ionako ne bi mogao, bike čeka novi pogon i pedale pa sa ht-om baš i ne bi bio gušt. Neka si ti uživao :D
SaleFFS

Reputation point: 3

PostPostao/la Notos dana 29. 03. 2020. (17:16)

Stvorilo se starih "zaliha" koje još nisam stavio na youtube, tako da iskorištavam staru vožnju u Sloveniji. Ovaj put smo Ivan i ja išli u Kamnišku bistricu. Što reći, jedan uspon
na pedalu (jedan gondolom) i 2 spusta. Prvi spust je nešto lakši, a drugi pravi tehnički teški spust, taman po našem guštu. Najveći problem mi je bio jer sam imao temperaturu tako da sam se dosta
mučio i na usponu i na spustu. Definitivno najzanimljivija vožnja od prošle godine.
Gore na vrhu se nalazi najveći pašnjak u Europi sa odlilčnim pogledima u svim smjerovima.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Nik dana 29. 03. 2020. (20:22)

Velika planina je zakon. Pogotovo jer se odrade dva super spusta, mi obicno jedan uspon na pedalu, drugi gondolom i di ces bolje.
Izbjegavati jesen jer se od lisca ne vidi nista zivo, a staza nije za salu.
Nik

Reputation point: 23

PostPostao/la Notos dana 30. 03. 2020. (08:36)

Nik je napisao/la:Velika planina je zakon. Pogotovo jer se odrade dva super spusta, mi obicno jedan uspon na pedalu, drugi gondolom i di ces bolje.
Izbjegavati jesen jer se od lisca ne vidi nista zivo, a staza nije za salu.

Točno tako smo i mi, uspon gondolom i onda uspon na pedalu, na kraju je taj makadam dosta strm. U kombinaciji bolesti, temperature i strmog makadama sam završio noseći bicikl na leđima po makadamu.
To je valjda prvi put da nosim bicikl na makadamu :D. Mi smo išli na jesen, nezgodno je zbog lišća kao što kažeš, ali nema ljudi pa je to onda super :)
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 18. 04. 2020. (15:11)

Jedna malo novija staza sa istoka Medvednice. Ulaz kod makadama blizu Gorščice, ekipa sa istoka je baš lijepu stazu složila. Snimka nije baš reprezentativno stanje jer je tad bilo dosta lišća, a
staza nam nije baš bila poznata pa smo uspjeli profulati par skokova :).
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Toninho dana 18. 04. 2020. (20:36)

Evo jedna friska snimka:

Toninho

Reputation point: 6

PostPostao/la Notos dana 19. 04. 2020. (14:50)

Super, T&T postaju sve popularniji, šteta da mi nije baš usput.
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 02. 05. 2020. (14:26)

Vožnja sa staze 57 i pad na onom dropu. Prije toga sam vozio 57 samo po noći pa nisam baš dobro ubrao kako izgleda taj drop tako da sam praktički na neviđeno skočio na zakošeni dio landinga. Trebao sam skočiti ili
točno na sredinu ili na gornji dio što skače ekipa. U svakom slučaju, 57-ica je jedna od zanimljivijih staza.

Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

PostPostao/la Notos dana 26. 05. 2020. (21:10)

Jako lijepa i zanimljiva bike&hike tura najvišom hrvatskom planinom. Baš na taj dan kad smo išli smo naišli na čitavu svitu delegacije koja se sa nama zaputila prema vrhu. Bila je gužva jer se ekipa političari sjetili proglasiti Dinaru parkom prirode. Prema gore su išli od pl. doma do vrha Sinjal (mi smo kretali skroz iz Knina), srećom pa su se oni vraćali istim putem, a mi smo radili kružnu turu i spuštali se prema Glavašu. Nas četvorica smo apolitični i išli smo gore iz razloga što uživamo u prirodi, datum se slučajno poklopio sa odlaskom političara na vrh.

Imali smo veliku sreću pa smo upoznali jednog od najvećih sportaša u našoj povijesti, poznatog Stipu Božića. Put prema gore započinje širokim i ne baš strmim makadamom koji vodi sve do planinarskog doma na vrhu. Nakon doma se makadam sužava i postaje nešto strmiji ali je i dalje vozljiv (ovisno o formi). Kad se dođe do planinarske oznake i uske staze koja vodi prema vrhu počinje najteži dio uspona koji je većinom kombinacija guranja i nošenja bicikla (većinom nošenja) i to traje minimalno sat vremena (isto ovisno o formi vozača).

Nakon vrha kreće zabavni tehnički spust. Treba dosta snage i koncentracije za spust pa je preporuka da se bude u dobroj formi za ovakvu turu jer je spust također fizički,tehnički i mentalno zahtjevan. Prvih 300 m spusta je vozno-nevozno, a ostatak do Glavaša je jedan od najljepših spusteva koje sam vozio. Paziti na vrijeme kad se ide. Usput nema izvora, ponijeti dosta vode, pogotovo pripaziti po ljeti jer je uspon većinom na direktnom udaru sunca.
Visit my blog:
www.cyclotrail.com
Notos

Prethodna

Natrag na Garaža

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.