TDM 2014 Popis natjecatelja

Popis prijavljenih natjecatelja TransDinara MTB 2014 maratona

BRIME I PREZIMEKATEGORIJATEAM NAMEDRŽAVA
001Vedran Berković  IND MENBK KalorijaCRO
002Luigi VareninaIND MENBK CiklusCRO
003Boris HuljevIND MENn/aGER
004Zoran Mihelčić  IND MENn/aCRO
005Goran JurkovićIND MENn/aCRO
006Frane DrpićIND MENBK TimunCRO
007Ante BogdanIND MENBK PrimoštenCRO
008Miran RebercIND MENPLETENKASLO
009Tomaž VolčičIND MENKK HIT CASINOS MEBLO JOGISLO
010Goran StijakIND MENBK KastelBiH
011Joško FržopIND MENn/aCRO
012Peter Stephan BaslerIND MENn/aSUI
013Juraj SeginIND MENn/aCRO
014Mario BalićIND MENn/aCRO
016Vladimir AlebićIND MENBU VlajiCRO
017Wouter CleppeIND MENRAM BIKESBEL
018Dragan JelinčićIND MENn/aCRO
019Sylvain Ecoffey IND MENwww.la-gruyere.chSUI
020Vincent FluckIND MENBmc Zimermann MathieuSUI
021Corrine Overney IND WOMENBH-Cycling Team SwitzerlandSUI
022Luka ŠopićIND MENBBK Orlov krugCRO
023Marko FržopIND MENBK BikerCRO
102Branko BernardićTEAM MENOld Racing TeamCRO
103Ivan Gverić  Old Racing TeamCRO
104Dubravko Sever TEAM MIXBearFoot TeamCRO
105Mirjana KolacBearFoot TeamCRO
106Matej PosavecTEAM MIXCrna oFcaCRO
107Jasmina ŠarotarCrna oFcaCRO
108Marko FilipovićTEAM MENMuuunjareCRO
109Marko ČurčijaMuuunjareCRO
110Roberto ZahtilaTEAM MENSRK ALBACRO
111Dean SošićSRK ALBACRO
112Leo VukelićTEAM MENTopomatikaCRO
113Tomislav HercigonjaTopomatikaCRO
114Nenad RajićTEAM MENKOMPING TEAMBiH
115Draško-Dake ŠafradinKOMPING TEAMBiH
116Tomislav KatalenićTEAM MENBiker 1 - Protea JaskaCRO
117Marin DekovićBiker 1 - Protea JaskaCRO
118Branko PondeljakTEAM MENBiker 2 - Protea JaskaCRO
119Goran ĐurićBiker 2 - Protea JaskaCRO
120Domagoj DraženovićTEAM MENBBK KrpeljCRO
121Alan PintarićBBK KrpeljCRO
122Danijel RegvarTEAM MENXXXCRO
123Zvonimir PenezićXXXCRO
124Tomislav KožuhTEAM MENGoWildCroatiaCRO
125Domagoj VukelićGoWildCroatiaCRO
126Elvis ForaboscoTEAM MENMus e pui MusITA
127Simone CussighMus e pui MusITA
128Srečko KrižničTEAM MENKK DJAKSLO
129Uroš BreškiKK DJAKSLO
130Michael GrosseggerTEAM MENCarinthian Bike BrosAUT
131Jonathan Sandrieser Carinthian Bike BrosAUT
132Marc PrinsTEAM MIXURIMAT RACE TEAMGER
133Jule WaligoraURIMAT RACE TEAMGER
134Andrej ČubraTEAM MENBK CiklusCRO
135Ivan HabušBK CiklusCRO
136Goran PihačTEAM MENn/aCRO
137Luka Thummn/aCRO
138Veronika CsehTEAM MIXAlpinbike endura High5 teamHUN
139Daniel OrdogAlpinbike endura High5 teamHUN